bettilt
HaberlerManşetVoleybol

İkbal Afyon Belediye Yüntaş’ın ligde kalacağına inanıyoruz !!

Efeler Voleybol Ligi’nde geçtiğimiz hafta sona eren 1.Etap karşılaşmalarından sonra gözler 2.Etap ve Baraj Etabı maçlarına çevrildi. Normal sezonu son dört takım arasında tamamlayan İkbal Afyon Belediye Yüntaş, Baraj Etabı karşılaşmalarında ligde kalabilmek için mücadele verecek.

Çift devreli lig usulüne göre 4 takım arasında oynanacak olan Baraj Etabı maçları İzmir Atatürk Vestel Spor Kompleksi’nde 3 Nisan 2019 Çarşamba günü başlayacak. Baraj Etabı’nın ilk maçı saat 14:00’de İnegöl Belediyespor ile Jeopark Kula Belediyespor arasında oynanırken, bu maçın ardından saat 16:00’da İkbal Afyon Belediye Yüntaş ile Arhavi Belediyespor karşı karşıya gelecek.

İkbal Afyon Belediye Yüntaş ikinci maçını 4 Nisan 2019 Perşembe günü saat 14:00’de Jeopark Kula Belediyespor ile üçüncü maçını da 5 Nisan 2019 Cuma günü saat 15:00’de İnegöl Belediyespor ile oynayacak.
Baraj Etabı’nda ikinci yarı heyecanı yine İzmir’de yaşanacak ve 12 Nisan’da başlayıp 14 Nisan’da sona erecek. Baraj maçları sonunda, son iki sırayı alan takımlar Efeler Voleybol Ligi’ne veda edecekler.

Kaynak : gazete3

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu