bettilt

Hakkımızda

Afyonsporluyuz, afyonsporluyuz.com bünyesinde yer alan doğru ve tarafsız Spor habercilik anlayışı ile yayın hayatına başlamış, Spor kategorisinde internet haber yayıncılığı yapan yerel spor haber sitesidir.

Misyonumuz; Basın ve meslek ilkelerinden asla ayrılmadan haber yaparken, bunu en hızlı şekilde okuyucularımıza sunmak temel misyonumuzdur. Bir haberde iki tarafın olduğu durumlarda afyonsporluyuz.com her zaman objektif bir biçimde olayı, okuyucularına aktarmayı amaçlar. Sadece alakayı üzerine toplamak amacıyla yalan, yanlış ya da şaşırtıcı söylemlere yer vermeden sade ve net bilgi barındıran haber metinlerini okuyucu ile buluşturmak bizim için ilkeli haberciliğin en net kurallarındandır. Afyon spor dallarında Gündemi yakından izlemek ve insanların duygu yoğunluğunun farkında olmak, spor haberciliğin bir sosyal sorumluluk olduğu anlayışını benimsemek demektir.

Hedefimiz; Afjet Afyonspor ve Afyon spor ile ilgili olaylarda haber alınabilecek en güvenilir kaynak olmak, Bir haberle alakalı; ‘afyonsporluyuz.com yazdıysa doğrudur’ duygusunu tüm insanlara benimsetmek ve vazifesini hakkı ile yerine getirmiş olmanın verdiği manevi huzuru tüm ekiple paylaşmak ortak vizyonumuzdur.

Başa dön tuşu