Cumartesi, Haziran 22, 2024
BasketbolHaberlerManşet

AFYON BELEDİYESPOR BASKETBOL TAKIMINDA KRİZ DEVAM EDİYOR !!!

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde çok iyi bir sezon geçiren temsilcimiz Afyon Belediyespor’da belirsizlik devam ediyor. Basketbol severler, Voleybol’dan sonra basketbol takımında sorunun çözülmesini dört gözle bekliyor.

 

Tahincioğlu Basket Süper Ligi’nde iyi bir performans sergileyen Afyon Belediyespor’da  para sorunu yaşanıyor. Yönetim 3 aydır oyuncular ödeme yapamıyor. Takıma ödeme yapılması gerekirken yönetim para konusunda köşeye sıkışmış durumda. Basketbolcular ise para sorununun bir an önce aşılmasını bekliyor. Avrupa’nın en prestijli basketbol liginde ilimizi temsil eden Afyon Belediyespor  şehirden beklediği desteği bulamıyor. Sponsorluk konusunda bütün kapılardan eli boş dönen Tamer Dişbudak  ve ekibi maddi krizi aşmanın yollarını bekliyor. Afyonkarahisar şehrinden beklediği desteği bulamayan basket takımında para sorununun nasıl çözüleceği ise merakla bekleniyor.

Basketbol severler umutlu

Afyon Belediye’nin bünyesinde olan Voleybol takımının sorunlarının çözülmesi ve takımın başına iyi bir yönetimin gelmesi nedeni  umutlanan basketseverler, şimdi de basketbol takımının sorunlarının çözüleceğine ve iyi bir yönetim devir alacağına inanıyor. Avrupa’nın en prestijli basketbol liginde ilimizi temsil eden Afyon Belediyespor’un bu ligde devam etmesini isteyen Basket severler, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in bu konuya el atması bekliyor. Afyon Hisar Gazetesi