bettilt
BasketbolHaberlerManşet

Anadolu Yıldızlar Liginde Finalistler belirlenecek

Anadolu Yıldızlar Liginde Finalistlerin belirleneceği Basketbol Yarı Final Müsabakaları ev sahipliğimizde başladı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Basketbol yarı final müsabakaları 12 kız 12 erkek takımın katılımıyla Tınaztepe ve Mustafa Abi Spor Salonlarında start aldı.

Kocatepe Spor Kompleksi Tınaztepe Spor Salonunda yapılan açılış seremonisine İl Müdürlüğümüz Spor Hizmetleri Müdürlüğü Şube Müdürü İsmail Kılınç, Afyonkarahisar Basketbol İl Spor Dalı Temsilcisi Feyzullah Demirkale, illerden gelen sporcular ve antrenörleri katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından kürsüye çıkan Basketbol İl Spor Dalı Temsilcisi Feyzullah Demirkale “kazasız, sakatlıksız müsabakalar olmasını temenni ediyor, tüm sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi. Daha sonra kürsüye çıkan Spor Hizmetleri Müdürlüğü Şube Müdürü İsmail Kılınç, “Şehit düşen kahraman Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, Gazilerimize acil şifalar diliyorum. Müsabakaların centilmence geçmesini temenni ediyor, tüm takımlara başarılar diliyorum.” İfadesinde bulundu.

Anadolu Yıldızlar Ligi Basketbol Yarı Final müsabakalarında, Erkeklerde İstanbul Avrupa, Eskişehir, Aydın, Çanakkale, İzmir, İstanbul Anadolu, Kayseri, Aksaray, Adana, Ankara, Mersin ve Hatay kızlarda ise Denizli, Bursa, Kocaeli, İstanbul Avrupa, İzmir, İstanbul Anadolu, Isparta, Kahramanmaraş, Antalya , Ankara, Adana ve Mersin olmak üzere 24 takım mücadele edecek.

1xbet зеркало

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu