[ad_1]

??️ YILPORT SAMSUNSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ ERTUĞRUL SAĞLAM: "MANİSA’YA KAZANMAK İÇİN GİDİYORUZ, ŞAMPİYONLUĞU İSTEDİĞİMİZİ GÖSTERECEĞİZ"

?Manisa FK maçı öncesi basın toplantısı düzenleyen Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam önemli açıklamalarda bulundu.?

?️Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, sezonun en kritik maçı olarak değerlendirilen Manisa FK maçının şampiyonu belirlemeyeceğini belirterek, galip gelip puan farkını 5’e çıkartmak istediklerini söyledi.

?️Ertuğrul Sağlam: “Manisa FK maçı şampiyonu belirlemeyecek”

➡️Zorlu maça kazanmak için çıkacaklarını ifade eden Ertuğrul Sağlam, “Ligde her maç zor geçiyor, kolay maç yok. Manisa’da da zorlu bir maç oynayacağız. İyi bir takım ve rakiple oynayacağız. Açık yüreklilikle söylüyorum; Manisa FK da büyük yatırımlar yaptı, iyi bir takım oluşturdu. Onlar da şampiyonluğu sonuna kadar hak ediyor. Biz kazandığımız takdirde puan farkını 5’e çıkartacağız, avantaj elde edeceğiz. Kaybetmezsek 2 puanlık avantajımız devam edecek. Kaybedersek de 1 puan geriye düşeceğiz. Sonuçta bu ligde 11 maç daha oynayacağız. Manisa FK maçını ne kazanırsak şampiyonluğu garantileyeceğiz ne de kaybedersek şampiyonluğu kaybedeceğiz. Böyle bir maç oynayacağız. Şunu herkes bilsin ki; biz oraya kesinlikle kazanmak için gideceğiz. Kaybetmemek amaçlı bir sistemle, düşünce yapısıyla orada olmayacağız. Oyuncularım da şampiyonluğu ne kadar istediklerini cumartesi günü maçta gösterecektir. Bize yakışan bir mücadeleyi ortaya koyup, bizi mutlu edecek bir sonuçla oradan ayrılacağız” dedi.

#TFF2LigBeyazGrup #TFFAltLigler #YılportSamsunspor #ErtuğrulSağlam #Açıklamalar


[ad_2]

Source