Pazar, Haziran 16, 2024
HaberlerManşetÖzel Haber

Wessi 2019 Blazer Ceket Erkek Kombinleri

Erkek giyiminin vazgeçilmez kombinlerinden olan ceketler, wessi 2019 blazer ceket erkek kombinleri ile vitrinleri süslüyor. Spor ve resmi giyimi bir arada sunan blazer ceket modelleriyle şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Günlük ve resmi davetler için ideal giyim olan ceketleri hangi pantolon ve gömleklerle kombin yapacağınız önemlidir. Kombin yaparken zıt renkleri tercih edebilir ya da renkler arasında yumuşak geçişleri tercih edebilirsiniz. Renk uyumuna önem veriyorsanız, ceket, pantolon ve gömleğin aynı rengin tonları olarak kombin yapabilirsiniz.

Blazer Ceket Modelleri ile Yapacağınız Kombinler

2019 modası blazer ceket modelleri, tek düğmeli, slim fit ve spor kesimdir. Sade, ekose ve çizgili modelleri bulunuyor. Her modelde sivri, geniş ve hakim yaka çeşitlerini bulabilirsiniz. Ceketlerde renk skalası geniştir.

WSS Wessi Tek Ceket; Kreasyonun en çok ilgi gören modelidir. Gri zemin üzerine, koyu mavi çizgilerle döşelidir. Kendinden ekoseli, tek düğmeli ve sivri yaka modellidir. Dar paça, lacivert, gri kot veya keten pantolonlarla kombin yapabilirsiniz. Ceket çizgili olduğu için buz mavisi, kemik rengi veya çizgili beyaz gömlekleri tercih edebilirsiniz.

Ekose Ceket Modelleri; Her ortamda ceket giymeyi sevenlere hitap edecek birçok rengi ve çeşidi bulunuyor. Çeşitler arasında; siyah, bej, bordo, yeşil renkleri ön plana çıkıyor. Sivri yakaya ve spor kesime sahiptirler.

Siyah renk keten, kot veya kumaş pantolonlarla kombin yapabilirsiniz. Açık renk ceket tercih ettiğinizde içine koyu renk siyah veya mat renk dalgalı bej, beyaz gömlekler giyebilirsiniz.

Yelekli modellerde, ceketi çıkarıp yelekle de durabileceğiniz için seçeceğiniz gömlek ön plana çıkıyor. Yeleğin rengine göre siyah veya beyaz düz gömlekler karizmanızı ve tarzınızı ortaya çıkaracaktır.

Acun Yaka Ceket;  Çift düğmeli ve slim fit yapıya sahip ceket, ince ve hâkim yakaya sahiptir. Yaka enseden başlayarak düğmeye doğru daralan ince yapıdadır. Kemik rengi veya düz beyaz gömlekle şıklığınızı oluşturabilirsiniz. Gri, beyaz veya siyah pantolonla kombini tamamlamış olursunuz.

Yazlık Ceket; Beyaz zemin üzerine siyah yakadan oluşmuştur. Yaka cebi ve yan cepler siyah şerittir. Düğün ve resmi törenlerde giyebileceğiniz bu ceketin içine beyaz gömlek en idealidir. Siyah kravat ve siyah pantolonla kombinenizi tamamlayabilirsiniz.