bettilt
2.LİGAfyonsporFutbolHaberlerManşet

TFF’ DEN AÇIKLAMA Türkiye Futbol Federasyonu ile 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği…


TFF’ DEN AÇIKLAMA ?

Türkiye Futbol Federasyonu ile 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği yönetimi, Riva’da bugün, TFF Başkanı Nihat Özdemir, TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, Başkan Vekili Mehmet Baykan, Yönetim ve İcra Kurulu üyesi Hamit Altıntop ile 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği Başkanı Volkan Can, yönetim kurulu üyeleri ve kulüp başkanlarının katılımı ile bir toplantı yapmıştır.

Toplantıda kulüpler, liglerin oynanmamasını talep ederken, nasıl tescil edileceğini TFF Yönetim Kurulu’na bırakmıştır. Kulüp temsilcileri ile karşılıklı mutabık kalındığı üzere, söz konusu talebi TFF Yönetim Kurulu değerlendirmiş olup, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig, ayrıca Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’lerinin oynatılmamasına karar vermiştir.

TFF’nin liglerin tescil formatı ile ilgili kararı önümüzdeki günlerde açıklanacaktır.Afjet Afyonspor

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. 6. sıradayız. Fazladan 1 galibiyet alsaydık, play off taydık. Eminim ki 2 sene önceki gibi bir üst lige çıkardık. Keşke her maçımızı lig tescil edilecek gibi oynasaydık.

  2. Oyuncağa çevirdiler eğer ki su durumda AFYONSPOR play off için dahil olmaz ve playoff oynatilirsa çok büyük haksızlık olur

  3. Futbolcuların çoğu istemiyor hafta sonuna kalmaz açıklanır bana göre 1.ciler direk şampiyon ilan edilecek 2.ci ile 9.cu sıradaki takımlar tarafsız sahada tek maç usülü play off oynayacak

Başa dön tuşu