bettilt
Alışveriş

Royal Canin Kısır Kedi Maması İçinde Ne Var?

Kısır kedi mamaları, normal kedi mamalarından daha farklı içeriğe sahiptir. Her ne kadar kısırlaştırılmış kediler için hazırlanan bu mamalar farklı içeriklerde hazırlansa da, bu konu lider mama olarak royal canin kısır kedi maması 15 kg ürününden bahsetmek yanlış olmayacaktır.

Kedinin ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanan bu mamalarda öncelikle aşırı kilo almanın önüne geçmek amaçlanmaktadır. Bunun dışında kısırlaştırılmış kedilerde sık rastlanan; idrar yolları enfeksiyonu ve enerji dengesi gibi konulara da dikkat edilir.

Tüm bu seçenekler bir arada düşünüldüğünde, kedinizin sağlığını korumak için royal canin sterilised 15 kg ürününden destek alabilirsiniz. Peki ama bu ürünü diğerlerinden ayıran en temel özelliği nedir?

Neden Royal Canin Kısır Kedi Maması

Öncelikle kedinizin ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanmaktadır. Bu konuda ilk dikkat edilmesi gereken konu düşük enerji yoğunluğudur. Hem de kedinizin sağlığının desteklenmesi amaçlanır. Kalori içeriği bu konuda dengelendiği için aşırı kilo alımının da önüne geçilmesi amaçlanır.

Bunun dışında yüksek protein içeriği sayesinde kas miktarının da dengede olması amaçlanır. Kediniz daha uzun süre tok hisseder. Elbette ki; royal canin kısır kedi maması 15 kg ile alınan gıda miktarının dengelenmesi mümkün olmaktadır. Bu sayede kediniz tokluk hissi sağlayacak ve aşırı yeme ihtiyacı mantıklı bir şekilde dengelenmeye başlanacaktır.

Daha Sağlıklı Kediler

İhtiyaç duyduğu vitamin, mineral, yağlar ve proteini doğrudan birinci kalitede olan bir kaynaktan alması sağlanmaktadır. Bu sayede hem royal canin sterilised 15 kg ile birlikte daha sağlıklı bir kediniz olacak hem de diğer kısır kedilerin aksine kedinizin yediğinden zevk almasını sağlayacaksınız.

Elbette dikkat edilmesi gereken en önemli konu Royal Canin markasının %100 orijinal bir şekilde satın alınmasıdır. Bu konuda Türkiye’nin en güvenilir kedi maması markaları arasında yer alan petpal.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hem kaliteli, %100 orijinal hem de uygun fiyatlı mamalara sadece bir tık ile ulaşabilirsiniz. Kedinizin sağlığına değer veriyorsanız tercihinizi sizde petpal adresinden yana kullanabilirsiniz. Yılların verdiği deneyimle bu adres sizi beklemektedir.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu