bettilt
AlışverişHaberlerManşet

Park Yatak Modelleri

Bebeklerin ev içerisinde dahi olsa oyun oynarken ya da ebeveynlerinden bağımsız takıldıkları anlarda mutlaka güvenlikli bir saha içerisinde oynamaları ve barınmaları gerekiyor. Bu durumu göz önünde bulunduran marka, kalitesinden ve titizliğinden taviz vermeden bebekler ve çocuklar için park yatak modelleri üretmeye devam ediyor. Ev içerisinde bir beşik edasıyla kurulan bu parklar, hem yatmak hem de oyun oynamak için oldukça idealdir.

Park Yatak Modellerinde Fonksiyonel Pozisyonlar

Tamamen fonksiyonel pozisyonlar şeklinde tasarıma sahip olan park yatak modelleri, sıradan beşiklere oranla çok daha kullanışlıdır. Bebeğe hem oyun alanı sunmakta hem de uyku için oldukça ideal bir alan sunmaktadır. Cep kısımları ise bebeklerin bezleri, mamaları ve günlük kıyafetlerinin saklanabileceği alanlardır.

Kolay Taşınabilen Park Yatak Modelleri

Kolaylıkla taşınabilme özelliğine sahip olan park yatak modelleri, ev içerisinde farklı alanlara taşınabiliyor. Aynı zamanda katlanıp kaldırılabiliyor. Bebeklerin güvenliği ve güzel bir şekilde oyun oynayabilmeleri için tüm yatak ve oyun park modelleri https://www.kraftbaby.com/oyun-parklari-yataklari adresinde sınırsızca mevcuttur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu