bettilt
AfyonsporHaberlerManşet

Osmangazi Üniversitesi Yüzme Havuzu 3 Aylık Yetişkin Serbest Grup Kayıt İşlemleri Hakkında Duyuru – Spor

Osmangazi Üniversitesi yüzme havuzu, 3 aylık yetişkin serbest (bay-bayan-aile-karma) grup kayıtlarını alacaktır. Kayıtlar, 5 Haziran Pazartesi günü saat 08:00 ile 18:00 arasında yapılacaktır. Ancak öğle arası, kayıt alınmayacaktır. Kayıtlar bireysel olarak yapılacaktır ve başkası adına kayıt kabul edilmeyecektir.

Ön kayıtta isim yazdırdıktan sonra size verilecek olan IBAN numarasına ücretleri yatırarak kesin kayıt işleminiz tamamlanacaktır. Ancak ön kayıt yapılmadan önce herhangi bir IBAN numarasına ücret yatırmamanız önemlidir. Kayıtlar Osmangazi Üniversitesi yüzme havuzu kayıt birimi tarafından alınacaktır.

Yetişkin aile gruplarımız için çocuk yaşının 6 yaşından büyük olması gerekiyor. Aile gruplarına, veli ve çocuk birlikte alınacaktır. Yalnız veli veya yalnız çocuk giremeyecektir.

3 aylık serbest yüzme bedeli 600 TL’dir. Serbest grupların yüzemeye başlama tarihleri şöyledir: Salı-Perşembe grupları için 20 Haziran 2023, Çarşamba-Cuma grupları için 21 Haziran 2023 ve Cumartesi-Pazar grupları için 8 Temmuz 2023.

Not: Metindeki bilgiler haber niteliği taşımaktadır ve yayınlanmış bir duyurudur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu