bettilt
2.LİGAfyonsporFutbolHaberlerManşet

MS Afjet Afyonspor’umuz 0 – 4 Manisa FK…


MS Afjet Afyonspor’umuz 0 – 4 Manisa FKAfjet Afyonspor

İlgili Makaleler

24 Yorum

  1. Daha önce de söyledim manisayı yenersek diğer takımlarıda yenebiliriz ama gerçekten ben yenileceğimizi biliyordum ama bu kadar farklı değil yazık oldu inşallah ilerleyen haftalarda daha iyi olur

  2. Skordan bağımsız konuşuyorum maçın tamamını izledim manisa çok çok iyi takım kabul takım daha oturmadı kabul ama bir takım 3 pas yapamıyorsa biraz da gerçekçi olmak lazım 11 oyuncunun hepsi halısahaya top oynarcasına birbirinden bağımsız hareket ediyor manisa geçen sene de ıyiydi 2 0 da yenildik ama en azından takım mücadele ediyordu öss yapıyordu pozisyon bıluyprdu ben üç maçı da izledim ve gördüğüm kadarı ile play of bile zor umarım ben yanılırım.

  3. Oyuncudan daha çok yönetim değişti bu kulüpte ,transferler doğrumu yanlış mı bunu takım biraz oturduktan sonra daha iyi anlayacağız ama şu gerçek ki yönetimin belirsizliği bu takımı sürekli geriye attı.Her ne kadar yaptığımız eleştirilerde hakli olsakta özellikle bu maçta Manisa öne geçtikten sonra bile takım sürekli geride oynadı.Bence saha kenarinda takıma daha çok etkileyecek yönetebilecek genc bi hocaya ihtiyaç var . Serhat gurpinarin bu takımda ne gibi bi başarı si vardida yönetim tekrar onu getirmişti .Eğer transferlerin yarışı başarılı olursa bu takım en azından olay of için şansını kovalar ama 1.ligde yapılan bütün transferler gibi bunlarda elimizde patlarsa işte o zaman bu kulübe sahip çıkan kimse bulamassin.Cunku oyuncu parasını almadığı zaman senin beklentilerine de kulak asmaz.Manisa ikibyildir biraz şanssızlıkla bu ligde oturmuş bi kadro ve tecrübe li bi çok oyuncusu var aslında yenmesi sürpriz değildi bizim takım olması gerekenden çok pasif ve sahada etkisizdi .Oyunda takımı atesleyecek topu öne taşıyacak oyunculara ihtiyaç var .Manisa bizden ve bu ligde ki diğer takımların tamamından iyi bi kadroya ve tecrübeye sahip biz en azından kendimizi playofta şans arayacsgiz bunun içinde her macdan alacağımız puan ve puanlar çok önemli .

  4. Admin benim yazdıklarımı neden sildin dostane “yazımı doğru mu bilmiyorum” şekilde argo kullanmadan eleştiri yapıyordum. Yoksa bu sayfanın admini Mehmet Yiğiner mi? Eleştiriye gelemeyip yorumları siliyor yakında beni engellersin utanmadan. Yıkıcı olma yapıcı ol sen bu eleştirileri belki yönetimden birilerine anlatırsın onlar da ders çıkarır ümidiyle yazıyorum.

  5. Bu oyuncuları bu yeni gelen hocamız almadı sadece bir kaçını aldı lütfen hocamız ıyi ona sahip çıkalım en azından 1 devreden sonra bizim takım daha ıyi olacak hoca 2 devreye taş bir takım yapar sabır diyorum daha ligin başındayız zamanla taşlar yerine oturur tekrar eski ürünlerimize döneriz 2 devrede federasyon izin verirde seyircili oynarız takımı havaya sokarız ne olursa olsun hocamız ıyi bizi şampiyonluğa götürür yapıcı olalalim saygılarımla başarılar

Başa dön tuşu