bettilt
AfyonsporHaberlerManşet

“Merkezim Her Yerde” Projesi Afyonkarahisar’da Okullarda Gençlerle Buluştu. – Spor

Afyonkarahisar’da bulunan Karahisar Gençlik Merkezi, gençlik liderleri ve gönüllü gençleri “Merkezim Her Yerde” projesi kapsamında Boyalı Şöhret Hanım İlkokulu, Boyalı Sevim Turunç Ortaokulu, Toki Sosyal Bilimler Lisesi ve Recep Tayyip Erdoğan Lisesi’nde öğrencilerle betovis yeni giriş araya getirdi. Proje kapsamında öğrencilere ebru sanatı, kaligrafi, taş boyama, kukla gösterimi, dart, akıl ve zeka oyunları, müzik dinletisi, kareoke, geleneksel ve sokak oyunları, yüz boyama, resim gibi birbirinden farklı etkinlikler düzenlendi.

Gençlik lideri Oğuz Kaya, projenin temel amacının gençler arasında sağlıklı iletişim kurmak, sorumluluk duygularını geliştirmek, topluma daha duyarlı bireyler kazandırmak, çevre bilinci kazandırmak ve gönüllü betovis giriş
gençlerin, öğrencilerin moral ve motivasyonunu artırmak olduğunu belirtti. Proje sayesinde öğrencilerin yüzünde bir nebze de olsa tebessüm oluşturabildiklerini ifade eden Kaya, gençlere farklı etkinliklerle keyifli vakit geçirme imkanı sunduklarını da dile getirdi.

Proje kapsamında, kaligrafi eğitmeni ve gençlik lideri Muhammed Lokman Karademir, ebru sanatı eğitmeni Ömer Faruk Barış, el sanatları eğitmeni Nazlı Şenay ve resim eğitmeni Şevval Kurtbaş gibi uzman isimler de öğrencilere katkı sağladı. Proje sayesinde gençlerin yeteneklerini keşfetmeleri ve farklı alanlarda kendilerini geliştirmeleri hedefleniyor.

betovis

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu