HaberlerManşet

Malkara Köyler ve Mahalleler Arası Futbol Turnuvası Düzenleniyor – Spor

[ad_1]

Malkara Kaymakamlığı, Malkara Belediyesi ve sporsever Erdinç Pilan tarafından mahalleler arasından birlikte ve beraberliğini artırmak için Malkara Köyler ve Mahalleler Arası Futbol Turnuvası düzenleniyor.
 
Turnuvanın detayları görüşmek için turnuvanın organizatörü sporsever Erdinç Pilan, 6 Mayıs 2022 Cuma günü saat 11.30’da Malkara Belediyesi’ne gelerek Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’u başkanlık makamında ziyaret etti.
 
Ziyarette sporsever Erdinç Pilan, Malkara Köyler ve Mahalleler Arası Futbol Turnuvasına vermiş olduğu desteklerden dolayı Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a teşekkür edip, turnuvanın detayları hakkında fikir alışverişinde bulundu.
 
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, hemşehrilerimizin birlik ve beraberliğini artıracağı Malkara Köyler ve Mahalleler Arası Futbol Turnuvası’nı organize eden sporsever Erdinç Pilan’a Malkara Belediyesi olarak kendilerine düşen görevleri yapacaklarını belirterek, centilmenliğin üst seviyede olduğu, barış ve kardeşlik içeresinde turnuvanın geçmesini ümit edip, tüm takımlara başarılar diledi.
 Futbol Turnuvası DetaylarıMalkara Köyler ve Mahalleler Arası Futbol Turnuvası kayıtları bugün itibari ile başlamıştır.
*Son katılım tarihi 31 Mayıs 2022 Salı Günü’dür. Bu tarihten itibaren hiç bir şekilde resmi evrak ve kayıt alınmayacaktır.
*2 Haziran 2022 Perşembe günü kura günü olarak belirlenmiştir.
*Müsabakalar 4 Haziran 2022 Cumartesi günü başlayacaktır. Olası bir aksilikte başlama tarihi en geç 11 Haziran 2022 Cumartesi günü olacaktır.
*Turnuva katılım ücreti 3.000,00 TL olarak belirlenmiştir.
 ÖNEMLİ DUYURU!!!Kura günü hiç bir şekilde evrak kabulü yapılmayacaktır.Futbol Turnuvası Gerekli Evraklar *T.C. Kimlik Kartı Fotokopisi
*6 Aylık İkametgâh Belgesi
*40 yaş ve üzeri futbol oynayabilir sağlık raporu
*18 yaş altı veli muvafakatnamesi
* Katılım Bedeli
Turnuvaya katılım sağlamak isteyen takımlar 0 530 248 36 55 telefon numarasından başvuru yapabilirler.
: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı