bettilt
HaberlerManşetÖzel Haber

Kripto Para

Son yılların en karlı yatırım seçenekleri arasında yer alan kripto paralar çeşitli platformlar üzerinden alınıp satılabilmektedir. Türk yatırımcıların işlemlerini güvenli ve kolay yapabilmeleri için Ankara merkezli olarak 2011 yılında turkcoins.net online sitesi açılmıştır. Herkes tarafından bilinen ve dünyanın en çok kazandıran kripto parası Bitcoin işlemlerini siteden kolaylıkla yapabiliyorsunuz. Bitcoin satın alma işlemleri öncesinde piyasa analizini ve Bitcoin değer değişimlerini kontrol edebiliyorsunuz. Firma hizmet vermeye başladığı 2011 yılından günümüze kadar tüm hizmetlerini uzman kadrosu ile her türlü piyasa değerlendirmelerini yaparak sunuyorlar.

Borsa İşlemleri

Kripto para borsası dünya genelinde yakından takip edilen ve binlerce yatırımcısı bulunan bir borsadır. Bitcoin borsası üzerinde işlem yapmak istiyorsanız turkcoins.net sitesi üzerinden hesap oluşturabilir ve Bitcoin satın alabilirsiniz. Borsa işlemlerini değer değişimlerini güncel olarak takip edebilir ve yatırımlarınıza yön verebilirsiniz. Firma alanında uzman kadroya sahiptir ve tüm kullanıcılarına canlı destek hizmetlerini 7/24 destek hizmetlerini vermektedirler. Borsa yatırımı yapmadan önce sitede yapılan tüm analiz sonuçlarını inceleyebilir ve ne zaman yatırım yapacağınıza karar verebilirsiniz.

Satın Alma İşlemleri

Kripto para borsalarında yatırımlar yaparak yüksek oranda kazançlar elde etmek isteyenler için ülkemizde turkcoins.net platformu oluşturulmuş ve güvenli hizmetleri ile kullanıcılarına Bitcoin dahil tüm kripto para birimlerinde hizmet vermektedir. Bitcoin kripto para biriminde satın alma işlemleri için kendisine hesap oluşturanlar, güncel değeri üzerinden satın alma işlemi yapabilmektedirler. Satın alma işlemlerini gerçekleştirebilmek için banka hesaplarından ya da kredi kartı üzerinden transfer yaparak ödeme işlemleri yapılabilmektedir.

Kripto Para Bozdurma İşlemleri

Sahibi olduğunuz Bitcoin sanal paralarınızı karlılık durumuna geçtiğinizde ya da istediğiniz zaman turkcoins.net sitesi üzerinden rahatlıkla bozdurabilirsiniz. Bitcoin bozdurma işlemlerini sitede gösterilen güncel Bitcoin değerleri üzerinden yapabilirsiniz. Bozdurmuş olduğunuz Bitcoinler karşılığında paranızı TL olarak hesaplarınıza aktarabilirsiniz. Bozdurma işlemleri sonunda paralarınızı farklı para birimlerine de çevirebilirsiniz. Güvenli işlem yapabilmek için sitenin tüm hizmetlerinden 7/24 faydalanabilir ve işlemlerinizi online olarak yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu