bettilt
AfyonsporHaberlerManşet

Kar Voleybolu Avrupa Kupası Kayseri Erciyes’te başladı – Spor

[ad_1]

Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) aracılığıyla Türkiye Voleybol Federasyonu ve Kayseri Büyükkent Belediyesi Erciyes A.Ş ev sahipliğinde, Yataş, Türk Hava Yolları, Radisson Blu Mount Erciyes, Opel İnciroğlu Otomotiv, Vaneda, Ender Spor, Hüma Hastanesi, Uls Turizm, Ulaşım A.Ş. takviyeleri ile tertiplenen Kar Voleybolu Avrupa Kupası heyecanı, Erciyes Kayak Merkezi’nde start aldı.

Uluslararası profesyonel sporcuların mücadele ettiği organizasyon 2.200 metredeki Tekir Kapı bölgesinde yapılıyor. Avrupa Kupası’na İsviçre, Belçika, Fransa, İsviçre, Romanya İtalya, Macaristan, Polonya ve Türkiye’den 7 bayan ve 11 erkek erkek olmak suretiyle 18 grup katıldı.

Takımlar arasındaki oyunlar 19 Mart Cumartesi günü sabah 09.30’da üç sahada başlayıp, akşam üstü 17.00’ye kadar devam etti.

20 Mart Pazar günü ise saat sabah 10.00’dan itibaren erkeklerde ve bayanlarda çeyrek final ve yarı final yarışmaları oynanacak ve finale kalan gruplar saat 13.00’te final yarışmaları amacıyla karşı karşıya istikbal. Maçlar TRT Yıldız ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu