bettilt
AlışverişHaberlerManşet

İthal Eşarp Modelleri

Tesettür giyim tarzında kombinleri en uygun şekilde tamamlamak ve tesettürün anlamını taşıyabilmek için mutlaka eşarp ya da şal modelleri tercih edilir. Bu modeller içerisinde ithal eşarp modelleri, kullanım itibariyle oldukça kalitelidir. Renkli ve desenli olan bu ürünlerin menşei tamamen ithaldir. İçerdiği ipek kumaşlar sayeisnde, kullanımları her zaman göz alıcıdır.

İthal Eşarp Modellerinde Orijinallik

İthal eşarp modelleri, tamamen orijinal ürünler olmakla beraber hızlı teslimat ile sizlere ulaşır. Ücretsiz kargo seçeneği sayesinde, hiçbir ürüne kargo ödemek zorunda kalmadan sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda taksit seçenekleri sayesinde, ne kadar tutarlık bir alışveriş yaparsanız yapın, dilediğiniz kadar taksit imkânından faydalanabilirsiniz.

İthal Eşarp Ölçüleri

İthal eşarp modellerinde klasik ölçü genel olarak karşınıza 70 santimetre en ve 180 santimetre boy olarak çıkar. Kullanımı bu ölçülerden ötürü daha muhafazakar ve daha kolaydır. Kullanımından yana daima memnun kalacağınız, orijinalliği sayesinde uzun ömürlü bir şekilde kullanabileceğiniz bu eşarp modellerine https://www.cloche.com.tr/leonard-paris adresinden erişebilir ve görselleriyle inceleyerek satın alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu