0 thoughts on “Goooooooool 58′ Cihan Özkara Durum 1-1…

 • Hocanın gitmesi lazım oyunu okumayı bilmiyor defans çok kötü forvet hiç yok

  Yanıtla
 • Hoca daha ne bahaneler uydurcak acaba gitmemek için kime sallayacak yine gitmemek için yine futbolcuları mi satican hoca yönetime sen daha niye bekliyorsun defol git bu şehirden yapıştın yakamıza artik bizim taraftarlar olarak bu hocaya dur dememiz gerekiyor biz dur demezsek yönetimin bu hocayı göndermeye niyeti yok.

  Yanıtla
 • Temizcene 4 tane yediler helal olsun.Bu gidişle istikrar tutturacaklar.Arkalari cavusbas arabasında dortleyelim???

  Yanıtla
 • Birisi çıkmış iyi oynuyorsunuz diyor (hangi gözle izliyorsa) birisi 2yi bekliyor( afyonun golü geri pas hatasindan geldi,ne birseysel beceri ne takim organizasyonu) 1/takımın organize atak denecek atağı yok 90 dk boyunca, 2- isabetli pas orani çok düşük, 3-takim baski uygulayamiyor, 4- takimin bir oyun sistemi varmış gibi gorunmuyordu mac boyunca 5- oyuncular gereginden fazla çalım yapma peşinde. Vs vs.. H.trabzonun galibiyeti süpriz degildi.

  Yanıtla
 • Ne bok yiyen yesin siktir edin arkadaşlar yıllardır insanlar birşeyler anlatmaktan yoruldu ne halleri varsa görsünler yönetimmiş hocaymış futbolcuymuş insanlar yoruldu artık söyleye söyleye ???

  Yanıtla
 • Biz bu salak hocanin yardimcisini falan istemiyoruz hepside gitsin gerekirse hukmen maglup olalim ama bu salaklardan kurtulalim artik yeeterrrrrr

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir