AlışverişHaberlerManşet

Etek Şıklığı

Her ne kadar pantolonlar kadınlara rahatlığı ve şıklığı bir arada sunsa da etek şıklığı vaz geçilmezdir. Yaz- kış her sezon rahatlıkla kullanabileceğiniz modellerin, modern çizgilerle harmanlandığı, kaliteli kumaşlarla bütünleştiği etekler şıklığından ödün vermeyen kadınların beğenisine sunuluyor. Her sezon yeni dokunuşlarla genişleyen koleksiyon özellikle ofis şıklığını tercih eden kadınların oldukça ilgisini çekmekte.

Farklı kumaş alternatifleri ile farklı kesimlerde, farklı boylarda günlük kullanım ve gece kullanımına uygun modellerin yer aldığı kreasyon oldukça zengin. Günün trendlerine uygun şifon, viskon, keten kumaşlardan üretilen asimetrik kesim, rahat etekler spor bir tarz yaratmak isteyen kadınlara uygun. Bu etekler sezona uygun olarak spor ayakkabı, bot veya sandaletlerle kombin edilebiliyor.

Zamansız Kalem Etek

Zamansız bir etek modeli olan kalem etekler her kadının gardırobunda bulunması gereken bir parçadır. Özellikle siyah bir kalem etek her durumda kurtarıcınız olacaktır. Her daim zarafetin, çekiciliğin, şıklığın sembolü olmuş olan kalem etekler farklı dokumalardan, farklı renk ve desenlerde üretilerek her yaştan kadının beğenisine sunuluyor.

Zengin etek koleksiyonunda yer alan deri etek modelleri özellikle gündüzden geceye doğru geçiş yapabileceğiniz bir taraza oldukça uygun. İş ortamı için uygun olan kalem eteklerin yanı sıra mini, midi ve maksi boy eteklerle de farklı tarzlar ve kombinler yaratabilirsiniz. Bluz, gömlek, tişört gibi birçok üst giyim parçası ile rahatlıkla kullanabileceğiniz etek modelleri şıklığınıza şıklık katacak.Bu şıklığa ulaşmak için https://www.pierrecardin.com.tr/etek/ sayfası sizleri bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir