AlışverişHaberlerManşet

Erkekler İçin Ceket Modelleri

Erkekler için ceket modelleri birbirinden farklı tarza ve çeşitlere sahiptir. Her modelin en önemli özelliği vücuda oturmasıdır. Kasan ceketler veya vücut yapısı ve beden ile uyumlu olmayan modeller hoş olmayan bir görüntü sergilemenizi sağlar. Spor modeller ve slim fit modeller şu an en çok tercih edilen modellerdendir.

Her türlü pantolonla kombin edilebilir. Ayrıca spor tarz olan tişörtlerle de oldukça şık durur. Klasik modeller ise özel günlerde ve iş toplantılarında sizi tamamlayacaktır. Özel günlerde klasik modellere eklemeler yapılarak daha parıltılı ve ışıltılı bir hale getirilebilir.

Ceket Modelleri Seçimi

Erkekler için ceket modelleri seçimi dikkat edilmesi gereken bir konudur. Belli başlı birkaç konuya dikkat ederek kıyafetinizle gözleri kamaştırabilirsiniz. Seçim yapacağınız modelin omuz kısmı tam olmalıdır. Ne dar ne de geniş olmalıdır. Aynı şekilde yak kısmı da tam oturmalı ve gömlekle bütünlük sağlamalıdır. Gömleğin yakası ile ne tam yapışmalı ne de birbirinden bağımsız olmalıdır.

Düğmeler iliklendiği zaman sizi kasmamalıdır ama aynı zamanda da düğmenin üst ve alt kısmı açılmamalıdır. Kol boyu ise içine giyeceğiniz gömleğin manşetinden 1-2 cm kadar kısa olmalıdır. Model yırtmaçlı bir model ise denerken muhakkak dikkat edin yırtmaçlar açılıyor mu diye. Tüm bunlar dikkate alındığında önemli olan bedene uygun model seçimi yapmaktır. Her bedene uygun tarza modellere https://www.cacharel.com.tr/yeni-sezon-ceket-ve-yelek-modelleri/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir