Pazar, Haziran 16, 2024
AfyonsporHaberlerManşet

Dinar Belediye Spor’da Yeni Dönem Muammer Mazlum ile Başladı! – Spor

[ad_1]

16 Mayıs 2024 tarihinde Dinar Belediyesi meclis toplantı salonunda gerçekleştirilen Olağanüstü Kongre’de Dinar Belediye Spor Kulübü’nün yeni yönetimi belirlendi. Kongrede tek aday olarak seçime giren Muammer Mazlum, delegelerin oyunu alarak başkanlık görevini üstlendi.

Yeni Yönetim Kurulu Belli Oldu

Muammer Mazlum’un başkanlığındaki yeni yönetim kurulunda Ali Tetik, İrfan Yüksel, Bayram Ceylan, Hasan Özçelik, Fırat Gürbüz, Bayram Durgun, Tamer Gökçe, Mesut Zobalı, İbrahim Karakaş, Abdülaziz Bekle, Murat Arıkan, Yahya Özçelik, Bünyamin Aldemir ve Ahmet Uğur yer aldı.

Dinar Belediye Başkanı Topçu’dan Başarılılar Dileği

Dinar Belediye Başkanı Veysel Topçu, Olağanüstü Kongre’nin ardından yaptığı açıklamada, Muammer Mazlum ve yeni yönetimine başarılar diledi. Topçu, Dinar Belediye Spor Kulübü’nün yeni yönetiminden kulübün daha da ileriye taşınması için çalışmalar beklediğini ifade etti.

Dinar Belediye Spor’da Yeni Bir Heyecan Başlıyor

Muammer Mazlum ve ekibi, Dinar Belediye Spor Kulübü’nü yeni bir döneme taşımak için kolları sıvadı. Kulübün altyapısını güçlendirmek, tesisleşmeyi geliştirmek ve sportif başarılara imza atmak yeni yönetimin öncelikli hedefleri arasında yer alıyor.

Dinar Belediye Spor Kulübü’nün yeni yönetimine bu önemli görevlerinde başarılar dileriz.