bettilt
AfyonsporHaberlerManşet

Centilmen motosikletçiler Cognitiwe sponsorluğunda erkek sağlığına dikkat çekmek için bir araya geliyor – Spor

[ad_1]

Dünya çapında şık giyimli binlerce klasik motosiklet severi bir araya getiren The Distinguished Gentleman’s Ride, 22 Mayıs Pazar günü 800 şehirle eş zamanlı olarak İstanbul’da, Cognitiwe’nin ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek. Setur Kalamış Marina’nın ev sahipliğinde ve Coffee Manifesto’nun desteğiyle düzenlenecek etkinlik, Türkiye’de prostat kanseri ve erkeklerin yaşadıkları ruhsal problemlerle ilgili farkındalık yaratarak, dünya çapındaki araştırmalara maddi destek sağlamayı hedefliyor.  
Prostat kanserine ve erkeklerin yaşadıkları ruhsal problemlere ilişkin farkındalık yaratarak, tedaviye ilişkin çalışmalara maddi destek sağlamak amacıyla klasik ve nostaljik motosiklet severleri bir araya getiren The Distinguished Gentleman’s Ride, pandeminin gölgesinde geçen iki yılın ardından, bu yıl 22 Mayıs Pazar günü 100’den fazla ülkedeki yaklaşık 800 şehir ile birlikte İstanbul’da da gerçekleştirilecek. Cognitiwe ana sponsorluğunda düzenlenecek sürüşe 200’den fazla motosiklet tutkunu kadın ve erkek sürücünün en şık kıyafetleri ile katılması bekleniyor. 
 
Erkek sağlığı için dünya çapında bir hareket olan The Distinguished Gentleman’s Ride’ın İstanbul ayağını desteklemekten memnuniyet duyduklarını aktaran Cognitiwe Pazarlama Direktörü Selin Tuncay Filiz “Her ne kadar Cognitiwe’de kadın-erkek çalışan oranı dengesini gözetsek de, bilişim sektörü ve bilgi teknolojileri tabanlı olan Türk start-up ekosistemi erkek ağırlıklı. Bilgi ve iletişim teknolojileri sektöründeki tüm klasik ve nostaljik motosiklet severleri bizimle birlikte bu keyifli sürüşte yer almaya ve erkek sağlığı çalışmaları için bağış toplamaya davet ediyoruz” dedi.  
: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu