FutbolHaberlerManşet

Boluspor 3′ te 3 yaptı !!! Boluspor: 3 – Ümraniyespor: 1

BOLUSPOR , Spor Toto 1. Lig 3.Haftasında Ümraniyespor’u konuk etti. Karşılaşmayı Boluspor 3 golle kazanarak kayıpsız yoluna devam etti

Boluspor: 3 – Ümraniyespor: 1

Stat: Bolu Atatürk

Hakemler: Yiğit Arslan, Soner Maraş, Seyfettin Ünal

Boluspor: Gökhan Değirmenci, Uğur Akdemir, Ümit Kurt, Diarra, Cengiz Umut Meraş, İshak Çakmak, Akabueze, Umut Gündoğan (Dk. 66 Burak Asan), Guido Koçer (Dk. 89 İsmail Haktan Odabaşı), Mustafa Durak, Özgür Can Özcan (Dk. 79 Melih Okutan)

Ümraniyespor: Burak Öğür, Appindangoye, Timur Temeltaş, Atabey Çiçek, Emircan Altıntaş (Dk. 46 Leandrinho), Oğuz Ceylan, Serkan Göksu (Dk. 56 Bahadır Taşdelen), Recep Aydın, Merthan Açıl, Mucahit Albayrak, Dialiba (Dk. 67 Vasilogiannis),

Goller: Dk 34. Guido Koçer, Dk. 53 Ümit Kurt, Dk 82 Mustafa Durak (Boluspor), Dk. 89 Merthan Açıl (Ümraniyespor)

Sarı Kartlar: Dk. 62 Umut Gündoğan, Dk 79 Ümit Kurt, Dk. 90 Uğur Akdemir (Boluspor), Dk. 71 Timur Temeltaş (Ümraniyespor)

Karşılaşma sonrası açıklama yapan Sait Karafırtınalar “Harika bir başlangıç. Bundan daha iyisi olamazdı. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Yine zor bir maçı, kolaya çevirdiler. Farklı bir diziliş ile sahadaydık. Tamamen taksiksel bir değişiklikti. Rakibin zaaflarını değerlendirdik. Rakibin topla fazla oynayacağını, uzun toplarla geleceğini biliyorduk. Bunu en iyi şekilde değerlendirdik. Ama bunu sahada uygulayan oyuncular. Sen düşünürsün, uygulayan oyunculardır. Bunu başarı ile yaptılar. Tebrik ediyorum hepsini.

Ümit Kurt “Hafta içi maça gayet iyi hazırlandık. Ümraniyespor’un nasıl oynayacağını, nasıl atağa çıkacağını, oyunu nasıl yönlendireceğini hesaplayarak hocamız antrenman yaptırdı. Neticesinde bugün defansif hem ofansif anlamda iyi bir futbol sergiledik. 3’te 3 yaparak yolumuza devam ediyoruz. İnşallah 4’te 4, 5’te 5 ve daha niceleri nasip olur.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir