bettilt
FutbolHaberlerManşetÖzel Haber

Atso Spor Oyunları fikstür çekimi yapılacak !!!

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından geleneksel hâle getirilen ATSO Spor Oyunları için yarın fikstür çekimi yapılacak.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından 13’üncü kez düzenlenecek olan ATSO Spor Oyunları’nda fikstür yarın (28 Ağustos 2018), saat 17:30’da çekilecek. ATSO Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek fikstür çekimi ile ATSO Spor Oyunları’nın müsabaka takvimi belirlenecek.

SPORCU KENT AFYONKARAHİSAR

29 Ağustos’ta, saat 17:30’da Kocatepe Spor Kompleksi’nde başlayacak 13. ATSO Spor Oyunları hakkında bilgi veren ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve ATSO Spor Oyunları Tertip Komitesi Başkanı Mustafa Gül, “ATSO Spor Oyunları, bu yıl ile birlikte bir tema üzerinde yoğunlaşacak. ATSO Spor Oyunları’nın bu yılki teması Sporcu Kent Afyonkarahisar olarak belirlendi. Bu sloganla spor ve şehrin bütünleşmesi hedefleniyor. Bu slogan, aynı zamanda İlimiz’in futbol, basketbol ve voleybol branşlarındaki profesyonel takımlarımıza da dikkat çekmek amacıyla kullanılıyor” dedi.

İLGİ HER GEÇEN YIL ARTIYOR

Gül, şöyle devam etti:

“Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası olarak 13 yıldan bu yana üye firmalarımız arasında dostluk ve rekabetin aynı anda yaşanmasını sağlayacak ATSO Spor Oyunları’na imza atıyoruz. Oda ve Borsa camiası içinde böyle bir spor organizasyonunu bu kadar uzun süre devam ettiren başka bir Oda veya Borsa yok. Bu nedenle gurur duyuyoruz. Her geçen yıl, ATSO Spor Oyunları’na katılım artıyor. Bu da bizi ayrıca mutlu ediyor.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu