bettilt
AfyonsporHaberlerManşet

Afyonspor’da ödemeler bugün yapılacak – Spor

Ödemeler Bugün Yapılacak

HES İlaç Afyonspor Kulüp Başkanı Erkan Çelik, bugün(Çarşamba günü) oyuncuların alacaklarının ödeneceğini açıkladı. Bu adımın, kulüpten ayrılan birçok oyuncunun geri döneceği bir sürece işaret ettiğini belirten Çelik, finansal durumun düzeltilmesi için gerekli adımların atılacağını vurguladı.

Teknik Direktör Tercihi Açıklandı

Çelik, ligin ikinci yarısı için teknik direktör tercihini de açıkladı. Kulüpten ayrılan Sinan Yücer ile çalışmak istediklerini ifade eden Çelik, hocanın durumunun oyuncuların geri dönmesiyle netleşeceğini söyledi. Ayrıca, alternatif iki isimle de görüşmelerin devam ettiği biliniyor.

Yönetimde Değişiklikler ve Kongre Kararı

Başkan Çelik, kulüp yönetiminde tamamına yakın değişiklik olacağını belirterek kongre kararı alındığını açıkladı. İş adamlarını yönetimde görmek istediklerini ifade eden Çelik, sadece mali destek değil, tüm iş adamlarının ve Afyon’un kulübü sahiplenmesini istediklerini vurguladı.

İş Adamlarına Davet

Çelik’in çağrısı, Afyonspor’a gönül veren iş adamlarını kulübü sahiplenmeye davet ediyor. Bu çağrı, iş dünyasının spora olan desteğini artırarak kulübün yönetim kalitesini yükseltmeyi amaçlıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu