bettilt
AfyonsporHaberlerManşet

Afyonkarahisarlı Cimnastikçiler, Balıkesir Bölge Şampiyonasında Büyük Başarı! – Spor


Balıkesir’de düzenlenen Kuva-yi Milliye 6. Balıkesir Bölge Şampiyonası, 61 kulüp ve 625 sporcuyla büyük bir heyecana sahne oldu. Afyonkarahisarlı cimnastikçiler, bu önemli organizasyonda dikkat çekici başarılar elde etti.

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor Kulübü Erkek Takımı Şampiyonada Parladı!

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor Kulübü erkek takımı, müsabakalarda gösterdiği üstün performans ile Şampiyonayı beşinci sırada tamamladı. Yarışmaya katılan 61 kulüp arasında öne çıkan Afyonkarahisarlı sporcular, bölge şampiyonasındaki yeteneklerini sergileyerek adından sıkça söz ettirdi.

Afyon Cimnastik Kulübü Kızlar Kategorisinde Yarıştı

Öte yandan, Afyon Cimnastik Kulübü kızlar kategorisinde mücadele etti. Kendi kategorisinde başarılı bir performans sergileyen kulüp, dokuzuncu sırayı elde ederek müsabakaları tamamladı. Genç cimnastikçiler, gösterdikleri çaba ve yetenekleriyle dikkatleri üzerine çekti.Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, şampiyonanın önemini vurgulayarak, sporcuların ve antrenörlerinin ortaya koydukları performans için teşekkür etti. Kasapoğlu, cimnastiğin kentteki sporcular arasında gelişimini sürdürdüğünü belirtti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu