Pazar, Haziran 16, 2024
2.LİGAfyonsporFutbolHaberlerManşet

Afyon’da Stad Çalışmaları devam ediyor !!!

Bu sezon ilimizi Spor Toto 1.Lig’de temsil edecek olan Afyonkarahisar’ın gururu Afjet Afyonspor’un kamp hazırlıkları dışında stat çalışmaları da tüm hızı ile devam etmekte

Gazete 3’ün haberine göre , TFF 2.Lig Finalinde Sakaryaspor’u eleyerek hedefleri arasında olan Spor Toto 1.Lig’e adını yazdırmayı başaran Jet’ler 2018-2019 sezonunda herhangi bir sıkıntı yaşamaması adına iç saha müsabakalarında ev sahipliği yapacağı Afyon Zafer Stadyumu da Spor Toto 1.Lig’in kurallarına uygun hale getirilmeye devam ediyor.

SON OLARAK YEDEK KULÜBELERİ GENİŞLETİLDİ

Yeni sezon öncesi Türkiye Futbol Federasyonu tarafından incelenen ve gerekli şartların yerine getirilmesine başlanan Afyon Zafer Stadında taraftarların güvenli bir şekilde giriş sağlayabilmeleri için Passolig taraftar kartı giriş turnikeleri kurulmuştu.

Bunun yanı sıra saha çevresi ve zemini de gerekli statüye uyum sağlayabilmek adına hazır hale getirilmişti. Sosyal Medya’da yayılan ve alınan bilgilere göre son olarak stat da ki yedek kulübelerin koltukları da değiştirildi. Bölgesel Amatör Lig’den itibaren birçok müsabakaya ev sahipliği yapan Zafer Stadyumunda bulunan yedek kulübelerinde ki mor ve beyaz renklerdeki plastik koltuklar sökülerek, yerlerine Süper Lig takımlarının ve diğer Spor Toto 1.Lig takımlarının statlarında kullanılan koltuklardan takıldı.

Kaynak : Gazete 3