bettilt
FutbolHaberlerManşet

Afyon Masterler Ligi finali Kanal 3 ekranlarında !!

Bugün saat 21.30’da Zafer Stadı’nda Zafer Masterler ile Kocatepe Masterler arasında oynanacak olan final karşılaşması Kanal 3 ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

Afyonkarahisar’da bu yıl ilk kez düzenlenen Masterler Futbol Ligi’nin şampiyonu, Zafer Stadı’nda bugün oynanacak final maçının ardından belli olacak.

Afyonkarahisar Masterler Futbol Ligi karşılaşmaları 3 grupta tek devreli lig usulüne göre düzenlendi ve A Grubu’nda Kocatepe Masterler, Çay Çağlayan Masterler, Bolvadin Masterler ve Afyonkarahisar Masterler, B Grubu’nda Şeker Masterler, Sinanpaşa Masterler, Afyonspor Masterler ve Çobanlar Masterler, C Grubu’nda ise Zafer Masterler, Fuar Masterler, Dinar Marsyas Masterler ve Şuhut Masterler mücadele verdi.

Grup maçları sonunda Play-off’a yükselen takımlardan Zafer Masterler ile Kocatepe Masterler takımı adını finale yazdırmayı başardı.

Zafer Masterler ile Kocatepe Masterler arasındaki final karşılaşması bugün saat 21.30’da Zafer Stadı’nda oynanacak ve Kanal 3 ekranlarından canlı olarak yayınlanacak. Müsabakanın hem çekişmeli geçmesi hem de renkli görüntülere sahne olması bekleniyor.

kaynak : gazete3

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu