Afyon Haber – Okullar arası mahalli minikler satranç turnuvası sona erdi – Spor
[ad_1]
Farklı kategorilerde düzenlenen turnuva neticesinde dereceye giren takımlar ödüllendirildi.Okullar arası yapılan turnuva; Minik A Genel, Minik B Kızlar, Minik B Genel ve Minik B Kızlar kategorisinde düzenlendi. Afyonkarahisar’da bulunan ilkokullardan çok sayıda öğrenci turnuvaya katıldı.
Satranç karşılaşmalarında başarı elde eden takımlara kupa ve madalyaları; Afyonkarahisar Spor Hizmetleri Müdür Vekili Yılmaz Erşen tarafından takdim edildi. ![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2022/04/626b9e518d8a4.jpg)
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2022/04/626b9e3e75f19.jpg)
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2022/04/626b9e518d8a4.jpg)