bettilt
AfyonsporBasketbolHaberlerManşetÖzel Haber

AFYON BELEDİYESPOR BASKETBOL TAKIMINDA YÖNETİM İSTİFA ETTİ !!

Afyon Belediyespor Basketbol takımı yönetimi istifa ettiğini açıkladı !! İşte sosyal medya hesabından yapılan paylaşım ;

Tüm Kamuoyunun bildiği üzere Kulübümüzde maddi imkansızlıklar had safhadaydı. Aylarca Yönetim olarak Kulubümüzü bu imkansızlıklar içerisinde yönetmeye çalıştık. Yeni sezon için sürekli maddi kaynak aradık ama maalesef artık tutunacak bir dalımız kalmadı. Bu imkansızlıklar içerisinde bile takımımızın lige katılım için başvurusunu yaptık, ama ne transfer yapabilecek, ne de geçmişten gelen bir takım borçlarımız ödeyecek bir kaynak bulamadık. Bizler Yönetim Kurulu Üyeleri olarak her ferdimiz hatalarımızla, sevaplarımızla Afyonkarahisar sevdalısı olarak üzerimize düşen görevi layıkıyla yaptığımıza inanıyoruz. Ve de en başta bizi iyi günde kötü günde hep destekleyen taraftarlarımıza, Menajerimizden Masörümüze, Hocamızdan, Malzemecisine kadar cansiperane çalışan teknik kadromuza sonsuz teşekkür ederiz.


Şunu herkes takdir etmeli ki Şehrimizde Basketbol olarak başarı sağladık. Tarihte ilk defa bir Afyonkarahisar Basketbol Spor Kulübü Süper Ligde mücadele etti ve o sezonda da lige tutundu. Ama sonuç itibari ile gelinen nokta da yapabileceğimiz bir şey kalmadığı için, Hayırlısının bu olduğunu düşündüğümüz için ve ayrıca da Belediye Başkanımızın ve Kulübümüzün de önünü açmak için Yönetim Kurlu Üyeliklerinden istifa ediyoruz. Bundan sonra da Yönetici olmasak ta her zaman Afyonkarahisar için ne gerekiyorsa elimizden geleni yapacağız.


TÜM KAMUOYUNA SAYGILAR SUNUYORUZ.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu